Działka budowlana Otorowo
Otorowo, kujawsko-pomorskie
- 299 000 zł
- 1 752 m²
- 170,66 zł/m²
Marcin Łobodzińs...
Skontaktuj się
Działka budowlana Otorowo
Otorowo, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
4 maja 2026
Działka budowlana Otorowo
Zaktualizowane: 4 maja 2026
299 000 zł 1 752 m² 170,66 zł/m²
trapezMedia:
prąd, woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 299 000 zł (170,66 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 1 752 m²
- kształt: trapez; teren płaski
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd, studnia, szambo (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: Simple, zaktualizowane: 04.05.2026
- numer ogłoszenia: 527/14150/OGS
Lokalizacja
- Adres: Otorowo, Solec Kujawski, bydgoski, kujawsko-pomorskie
Opis nieruchomości
Wyjątkowa Działka Budowlana w Otorowie Twój Wymarzony Dom pod Bydgoszczą
Szukasz idealnego miejsca na budowę domu, gdzie spokój natury łączy się z szybkim dostępem do infrastruktury miejskiej? Ta oferta łączy bezpieczeństwo formalne z doskonałą lokalizacją.
Na sprzedaż oferowana jest działka o numerze ewidencyjnym 179/23, położona w miejscowości Otorowo (gmina Solec Kujawski). To propozycja dla osób ceniących prywatność, przestrzeń i gotowe rozwiązania inwestycyjne. (...)